| Brand | Kent |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 33 cm |
| Item Length | 3 cm |
| Item Weight | 0.12 kg |
| Item Width | 3 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specied |
| Type | Not Specified |
Check the listing for details. Kent Triangular Ruler Scale 1:100 200 250 300 400 500 Dimensionally Stable. Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 52.69 USD. Precisions triangular scale ruler. Kids & Baby. Short Circuits Two Project SC2 #17 Robot Sound Assembly Required. Fashion & Beauty. Outdoors & Camping. Gadgets & Gizmos. Gift Ideas. Help Topics.