| Brand | KERUI |
|---|---|
| Camera Resolution | 1920*1080P |
| Wire Type | Hard Wire |
| Lens (mm) | 8mm |
| Waterproof | IP67 |
| Product | Digital Inspection Camera |
| Length | 3.3 ft / 1 m |
| Diameter | 8.0mm |
| Features | Adjustable LED Lights, LCD Display, Waterproof, Supports Android, Supports Apple |
| Shaft Type | Flexible |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Articulating Angle | Two-Way 360° |
Check the listing for details. KERUI Endoscope Camera Articulating Borescope 2-Way 360° Industrial Inspection. Condition: New. Listed at 85.49 USD. Light: 8 adjustable LED lights. With the function of taking photos and recording videos. Cable Length: 3.3ft/1m. Power port: Type-C port and IOS port. Video / Photo Resolution: 1920 1080P. IP67 waterproof.