| Brand | KERUI |
|---|---|
| Display Screen Size | 4.3-inch |
| Features | Adjustable LED Lights, LCD Display, IP67 Waterproof |
| Model | Digital inspection camera |
| Product | Digital inspection camera |
| Warranty | One Year Warranty |
| Waterproof Rate | IP67 Waterproof |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
| Diameter | 8mm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Resolution | 1920*1080P |
| Light Modes | 3 adjustable brightness levels |
| LED Quantity | 8 LED Lights |
| Shaft Type | Flexible |
| Type | Industrial Endoscope Camera |
| Cable Length | 32.8FT/10m |
| LCD screen size | 4.3-inch HD color screen |
| Compatible Brand | Universal |
| Screen | 4.3-inch HD color screen |
| Lens | Dual Lens |
| Length | 32.8 ft / 10 m Cable Length |
Check the listing for details. KERUI Endoscope Camera with Lights Dual Lens Borescope 32.8FT Cable 4.3" Screen. Color: Black, Condition: New. Listed at 36.91 USD. The option of "dual lens" does not include the side mirror. If you choose Dual Lens, the accessories include these below.