| Brand | Keter |
|---|---|
| MPN | 2 x KET-197283 |
| Capacity | 1000 lbs |
| Color | Multicolor |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Features | Foldable, Handles, Worktop |
| Item Height | 29.7 in |
| Item Length | 33.5 in |
| Item Weight | 27 lb |
| Item Width | 21.7 in |
| Material | Plastic |
| Type | Mobile Work Bench |
| UPC | 193802325546 |
Check the listing for details. Keter Folding Portable Workbench Sawhorse w/12 In Clamps, Black/Yellow (2 Pack). Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 211.78 USD. Whether on the worksite or in the middle of woodworking lessons with your kids, this is the tool for you. The weather-resistant polypropylene construction prevents rusting, peeling, and denting, making this a garage staple designed to stay.