| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | RAPIDFIRE |
| Active Ingredients | Ketogenic Blend [coconut oil |
| Type | 97036 |
| Formulation | Ground (Coffee) |
| Ingredients | Ketogenic Blend [coconut oil |
| MPN | RAP10249 |
| Features | Health & Beauty |
| Dosage | 7.93 oz (225 g) |
| Volume | 7.93 oz (225 g) |
| Expiration Date | 07/01/2025 |
| Package Quantity | 7.93 oz |
| Product | coffee |
Check the listing for details. Ketogenic Coffee, 7.93 oz (225 g). Condition: New. Listed at 20.82 USD. High Performance Instant Coffee Beverage Premium Coffee Grass Fed Butter Medium Chain Triglycerides Himalayan Salt Energy Metabolism Brain Power Delicious Served Hot or Cold Ready in an Instant Rapid Fire™ Ketogenic Coffee is a high-performance, fat burning coffee blend that is an all-in-one powdered coffee that is to be enjoyed instantly either hot or cold any time of the day to help boost your metabolism. Made with Premium Green Mountain coffee, Grass Fed Butter and MCT (Medium Chain Triglycerides) enjoy this delicious instant coffee to start your morning strong and energized throughout the day. Let Rapid Fire™ Ketogenic Coffee be your secret weapon to help maximize your weight loss goals. Our eBay Store About Us Contact Us Add to Favorite Sellers Supplement FactsServing Size: 2 tablespoons (15 g)Servings Per Container: 15 Amount Per Serving%Daily Value*Calories100 Calories from Fat80 Total Fat9 g14%Saturated Fat8 g40%Trans Fat0 g Cholesterol5 mg2%Sodium115 mg5%Potassium140 mg4%Total Carbohydrates3 g1%Dietary Fiber0 g0%**Sugars