| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Wall Mounted |
| Item Height | 14 cm |
| Item Length | 18 cm |
| Item Weight | 1 kg |
| Item Width | 6.5 cm |
| Material | Iron |
| Model | Kettlebell Rack |
| Set Includes | Kettle Bell Wall Rack |
| Size(US) | 7.09x2.56x5.51 in |
| Type | Wall Mounted Kettle Bell Storage Hanger |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. Kettlebell Wall Rack Kettlebell Holder Practical Sturdy Modern Home Commercial. Color: Black, Condition: New. Listed at 53.11 USD. 1 Kettlebell Wall Rack (With Mounting Screw). We'd like to settle any problem in a friendly manner. Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.