| Compatible Brand | Keurig |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| Compatible Model | Keurig |
| Suitable For | Tea Maker |
| Brand | Keurig |
| Type | Carafe |
| Capacity | 32 oz, 4 Cups |
| Item Height | 8 in |
| Number in Pack | 1 |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Keurig Coffee Maker 2.0 Tea Carafe Pot Replacement Kitchen Pitcher Black 32oz. Color: Black, Condition: Used. Listed at 13.25 USD. Keurig Coffee Maker 2.0 Tea Carafe Pot Replacement Kitchen Pitcher Black 32oz