| Bean/Coffee Capacity | 12 Cup |
|---|---|
| Brand | Keurig |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Silver |
| Components Included | Water Tank |
| Control Panel | Digital |
| Features | Programmable |
| Finish | Metallic |
| Material | Plastic |
| Model | K-Duo 5100 |
| Power | 1470 W |
| Power Source | Wall Plug-in |
| size | One Size |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 120 V |
| Water Tank Capacity | 60 oz |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Keurig K-Duo Single Serve & 12-Cup Carafe Coffee Maker, Silver. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 75.00 USD.