| Brand | Keurig |
|---|---|
| Coffee Type | Pod |
| Item Height | 6.5 in |
| Model | K Mini Plus |
| MPN | na |
| Item Depth | 4 in |
| Bean/Coffee Capacity | na |
| Item Width | 4.25 in |
Check the listing for details. Keurig K-Mini Plus Coffee Maker K-Cup Holder Replacement Part Pod Storage w/ Lid. Condition: Used. Listed at 16.99 USD. Keurig K-Mini Plus Coffee Maker K-Cup Holder Replacement Part Pod Storage Lid Lots of life left.