| Number of Cups | 1 |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Pod |
| MPN | coffee |
| Control Panel | Digital |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 220 V |
| Item Height | 14 in |
| Type of Coffee Made | coff |
| Features | Auto Shut-off, Built-in Water Filter, Cord Storage, Interactive Touchscreen, Removable Drip Tray, Removable Water Tank, Water Filter |
| Unit Quantity | 1 |
| Components Included | Drip Tray |
| Item Width | 12 in |
| Color | gül kurusu |
| Brewing Time | 1 min |
| Material | Metal |
| Item Depth | 14 in |
| Heat up Time | 20-25 sec |
| Bean/Coffee Capacity | 6-12 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Bean-to-Cup Coffee Machine |
| Compatible Water Filtration | Brita |
| Model | VIPRB-K-Mini Plus |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
Check the listing for details. Keurig K-Slim Single Serve K-Cup Pod Coffee Maker, Multistream Technology. Color: gül kurusu, Condition: New. Listed at 144.99 USD. Bira üreticisinin önceki sürümüyle ilgili müşteri yorumları kaldırıldı. MY K-CUP EVRENSEL YENİDEN KULLANILABİLİR KAHVE FİLTRESİYLE UYUMLU: Kendi öğütülmüş kahvenizi hazırlayın (ayrıca satılır). Sorumluluk reddi beyanımıza bakın.