| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Inomata |
| Type | Display Case |
| Display Stand Type | Vertical Display Stand |
| Color | Clear |
| Item Height | 3.66 in |
| Material | Polystyrene |
| Features | Stackable |
| Item Length | 2.08 in |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Item Weight | 75 g |
| Item Width | 4.68 in |
Check the listing for details. Key Chain Display Case Figure Miniature Capsule Toy Holder Stackable Made in JP. Color: Clear, Condition: New. Listed at 8.30 USD. Key Chain Display Case Figure Miniature Capsule Toy Holder Stackable Made in JP 📃Description About This Items **Thank you for your interest on this item!! **All of the items sold in our store is 100% Authentic, so please enjoy shopping with confidence!! Stackable Key Chain Display Case.Made in Japan.It is made of high-quality plastic material. You can choose 1~6pcs. **Please feel free to ask if you have any question on the item!(^_^) Size (approx.) Inside dimensions:(W)10.8cm×(L)3.2cm×(H)8.5cm 【4.25"×1.26"×3.34"】Outside dimensions:(W)11.9cm×(L)5.3cm×(H)9.3cm 【4.68"×2.08"×3.66"】 Appearance COLOR:Clear Condition NEW(unused) Included Items None.(Only Display Case.The dolls in the photos are not incuded.) ✈ Shipping We always send the item with a tracking number. So please place an order without any concern on delivery. You can always track the delivery status. Shipping is only available to the address registered in eBay. If you want us to send another address, please change your address on eBay and then place an order. We do not mark merchandise values below value or mark items as “gifts” – Japan, US and International government regulations prohibit such behavior. ⚠ About Importer's Obligation Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping cost.These charges are the buyer's responsibility.Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying.These charges are normally collected by the delivering freight(shipping) company or when you pick the item up. -do not confuse them for additional shipping charges. Thank you for your understanding!!