| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Pieces | 4 w Case |
| Manufacturer Color | Chrome |
| Color | White & White Case |
| Drive Type | Manuel |
| MPN | Does Not Apply |
| Item Length | 3 1/2" |
| Sub-Type | Philips |
| Brand | Unbranded |
| Type | Screwdriver, Phillips |
| System of Measurement | Standard (SAE) |
| Item Height | 1/2" |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Width | 3/4" |
| Item Weight | 1.1 Ounce |
Check the listing for details. Key Chain Screwdriver Set 2 Flathead 1/8" & 3/16" Wide Bits And PH1&PH2 Phillips. Color: White & White Case, Condition: New. Listed at 2.99 USD. NEW Key Chain Screwdriver Set 2 Flathead 1/8" & 3/16" Wide Bits And PH1&PH2 Phillips. Blue and white case. Please see pics for details. Any questions please let me know.