| Select | 468A |
|---|---|
| Brand | TRELI |
| Item Height | 20.0 cm |
| Item Length | 53.5 cm |
| Item Weight | 10.7 kg |
| Item Width | 16.0 cm |
| Type | Key Duplicator Machine |
| Operation Mode | Refer To Description |
Check the listing for details. Key Duplicator Machine Vertical Key Cutting Machine for House Door Car 110V. Condition: New. Listed at 115.45 USD. Wide Applications: With its sturdy steel fixture, this Key Duplicator Machine can handle various depths and shapes, including convex pit, wave, cylindrical, and tube types. Excellent Key Duplicating: The improved DC motor in our Key Duplicator Machine not only reduces noise but also increases power for precise and efficient key cutting.