| Option: | 24KEY with Power supply |
|---|---|
| LED Chip Code | 5050 /3528 |
| Power Source | Wall Plug-In |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Year Manufactured | 2025 |
| Installation Area | Indoor |
| Connectors | 4 Pin |
| Brand | Unbranded |
| Department | Teens, Adult |
| Current Type | DC |
| Type | Power Supply |
| IP Rating | IP65 |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Labels & Certifications | Energy Efficient, Energy Saving, Energy Star |
| Number in Pack | 1 |
| Voltage | 12 V |
| Model | Remote controller Power Supply |
| Amperage | 2 A |
| Style | Modern |
| Features | Wireless |
| Bulb Wattage | 20 W |
| Output Voltage | 12 V |
| Power | 24 W |
| Lighting Technology | LED |
Check the listing for details. Key LED Strip Lights IR Remote Controller DC 12V 2A Power Supply 5050 3528. Color: Black, Condition: New. Listed at 10.99 USD.