| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Gold |
| Country of Origin | China |
| Features | Smooth |
| Item Height | 20cm |
| Item Length | 14.5cm |
| Item Weight | 0.8 kg |
| Item Width | 13.5cm |
| Material | Resin |
| Model | Elephant Sculpture |
| Mounting | Free Standing |
| Shape | Elephant |
| Type | Key Storage Tray |
Check the listing for details. Key Storage Tray Elephant Figurine Key Organizer Portable Lightweight Cute. Color: Gold, Condition: New, Made in China. Listed at 33.89 USD. Design: This key storage tray features a unique and stylish elephant design, making it an eye-catching addition to any room. 1 Piece Elephant Sculpture Key Storage Tray. Size Chart Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.