| Materials sourced from | China |
|---|---|
| Feature 3 | Easy Operation |
| Feature 2 | Convenient Use |
| Feature 5 | Convenient Use, High-quality |
| Feature 4 | Local Warehouse!Fast Shipping! |
| Feature 7 | Long Service Life |
| Feature 6 | Protective Packaging |
| Feature | FAST SHIPPING |
| Manufacturer Warranty | Yes |
| 1Feature | Convenient Use |
| Brand | Unbranded |
| Feature1 | Local Warehouse!Fast Shipping! |
| 1* Feature | Reliable quality |
| Item Height | 60cm |
| Item Length | 36.5cm |
| Item Width | 36.5cm |
| Type | Storage Basket |
| Material | PP+ Carbon Steel |
| Mounting | Free Standing |
| Item Weight | 2.3kg |
| Color | White |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
Check the listing for details. Kitchen Storage Cart Rotating Basket Rack Vegetable Fruit Holder 3 Layer Shelves. Color: White, Condition: New. Listed at 37.19 USD. It's like Tailor-made for You. Quality Material: The Kitchen Storage Rack Is Made of Quality Plastic and Carbon Steel, Which Is More Stable and Not Easy to Deform. It Can Bear More than 50 Kilograms.