| Model | with Wood top |
|---|---|
| Size | White-6 baskets |
| Brand | Unbranded |
| Color | White |
| Features | Durable Structure, Large Capacity, Removable Baskets, Space-Saving |
| Item Height | 32.28 in |
| Item Length | 12 in |
| Item Weight | 10 lbs |
| Item Width | 27.16 in |
| Material | Metal |
| Number of Compartments | More Than 5 |
| Number of Shelves | 4 |
| Number of Tiers | 4 |
| Personalize | No |
| Type | Snack Display Rack |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Kitchen Storage Rack Multi-Functional Snack Display Sturdy Removable Baskets New. Color: White, Condition: New. Listed at 30.56 USD. Multi-Functional Snack Display Rack: This utility kitchen rack with baskets is your all-in-one solution! The snack stand adapts to any space—living room, dining room, bathrooms, laundry area, coffee bar, restaurant, patio, balcony, garages, or offices.