| Brand | Kitchen |
|---|---|
| Set Includes | Spoon |
| Number of Compartments | 1 |
| Wood Tone | teak |
| Shape | Round |
| Item Diameter | 13cm |
| Material | Wood |
| Item Length | 13 cm |
| Item Depth | 11cm |
| Colour | Brown |
| Type | salt vessel |
| Item Height | 15 cm |
| Item Width | 13cm |
| Item Weight | 250g |
Check the listing for details. Kitchen - Teak Salt Cellar With Spoon - Circa 1970s/ 80s. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 28.98 USD.