| Brand | KitchenAid |
|---|---|
| Type | Digital Timer |
| Power Source | Battery |
| Item Height | Less Than 10 in |
| Color | Black, Silver |
| Item Diameter | Less Than 10 in |
| Style | Modern |
| Material | Plastic, Metal |
| Features | Digital, Count Up, Large Display, Large Buttons |
| Item Depth | Less Than 10 in |
| Item Width | Less Than 10 in |
Check the listing for details. KitchenAid Cooks Series Digital Timer Large Display Buttons Modern Black Silver. Color: Black, Silver, Condition: Used. Listed at 23.00 USD. KitchenAid Cooks Series digital timer large display with large print buttons black with sliver around facing .