| Manufacturer Color | Onyx Black |
|---|---|
| UPC | 8022418874402, 0791769568862, 0883049193861, 0675697866194 |
| Components Included | Mixer |
| Appliance Capabilities | Whip, Shred |
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| MPN | K45SSOB |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 8.8 in |
| Appliance Uses | Whipped Cream, Dough |
| Number of Speeds | 10 |
| Brand | KitchenAid |
| Type | Standalone Mixer |
| Capacity | 4.5 qt |
| Item Height | 14 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | KitchenAid K45SSOB |
| Features | Speed Setting, Multipurpose |
| Finish | Glossy |
| Item Weight | 22 lbs |
| Power | 275 W |
| Number of Settings/Programs | 10 |
Check the listing for details. KitchenAid K45SSOB Standalone Mixer Only - Onyx Black - Powers On. Color: Black, Condition: Used. Listed at 89.99 USD. TESTED WORKING CONDITION AND CONTENTS ARE AS PICTURED