| Brand | KitchenAid |
|---|---|
| Compatible Brand | KitchenAid |
| Type | Julienne Blade |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 1.25 in |
| Compatible Model | KFP740, Other 9-cup Models |
| Features | Julienne Blade Only |
| Item Width | 6.25 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | 5.5 oz |
Check the listing for details. KitchenAid KFP740 9-Cup Food Processor Julienne Disc PA6-GF30 REPLACEMENT. Condition: Used, Made in United States. Listed at 18.99 USD. This julienne blade is designed specifically for the KitchenAid KFP740 model and other 9-cup models, ensuring a precise and consistent cut.