| Brand | KitchenAid |
|---|---|
| Capacity | 2 qt |
| Color | Red |
| Features | Dishwasher Safe, Microwaveable |
| Item Depth | 2.5" |
| Item Height | 3 in |
| Item Length | 14.5 in |
| Item Width | 8.75" |
| Shape | Rectangle |
| Type | Casserole Pan |
Check the listing for details. KitchenAid Red Cranberry 2 Quart Stoneware Bakeware Casserole Dish Baking Pan. Color: Red, Condition: Used. Listed at 39.99 USD. Nice KitchenAid 2 Quart Stoneware Baking Casserole Dish. Cranberry Red. After being laid off from a corporate job, I decided to pursue my interests in flea markets, estate sales, purchasing of storage units, etc.