| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Silver |
| MPN | 12074 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Length | 15 in |
| Appliance Uses | Bake, Broil, Toast |
| Brand | Bella |
| Type | Toaster Oven |
| Item Height | 8 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | TM112-A |
| Features | Adjustable Racks, Auto Shut-off, Timer |
| Finish | Brushed |
| Power | 1000 W |
| Item Width | 10 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 829486120749 |
Check the listing for details. KitchenSmith by Bella 4-Slice Toaster Oven - Stainless Steel **SCRATCH & DENT**. Color: Silver, Condition: Open box, Made in China. Listed at 24.98 USD. Brand New / Scratch & Dent, Open Box Damaged box and the top of the oven has a dent and scuff. Shipped with care; added additional padding and double boxed for protection.