| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Rectangle |
| Item Width | 12" |
| Material | carbon steel |
| Type | roasting rack |
| Color | Black |
| Item Length | 18" |
| Set Includes | carving set |
| Brand | kitchenworthy |
| Surface Coating | non stick |
| Item Diameter | 3 in |
Check the listing for details. KITCHENWORTHY Kitchen Roaster Rack + Carving Set (NEW). Color: Black, Condition: New. Listed at 15.00 USD. I COMBINE SHIPPING CONDITION New Condition DETAILS pan + rack + carving setmade of carbon steel + chrome handlesnon-sticksteel rackstainless steel carving set bakelite handles DIMENSIONS box: 12" x 19-1/2" WEIGHT box: 3 lbs., 15 oz. PICK-UPS Border of Park Ridge & Northwest Side Of Chicago ADDITIONAL SHIPPING SERVICE Spee-Dee Delivery will ship items for a fraction of the cost to: Illinois, Iowa, Minnesota, North Dakota, South Dakota, Wisconsin Select cities and Zip Codes in: Michigan, Missouri, Nebraska contact me for shipping quote My Client's Stuff... it's like going to an estate sale where you'll find diversity in quality merchandise I Am A Home/Garage/Office Organizer By TradeMy Company Is Called: DEBRA'S ORGANIZATIONAL ASSISTANCE (D.O.A.)After I Finish Organizing A Client, They Give Me Their Stuff They No Longer Want…And That’s What I Sell In My Store… My Client’s Stuff ♥ If You Buy More Than 1 Item: Items Get Shipped In One Box - It’s Almost Like Not Paying Shipping Charges For The 2nd Item Contact me prior to paying for your combined shipping charges♥ Pick Ups Are Welcome: Park Ridge, Illinois (Border Of Chicago & Park Ridge)♥ If You Feel My Price Is Too High: Make Me An Offer© If You Need An Item Shipped A Different Way… Contact Me© If You Are Unhappy With Your Purchase OR Your Item Hasn’t Arrived Contact Me Debra Carlsen