| Country of Origin | China |
|---|---|
| Number in Pack | 1 |
| Features | Freestanding |
| Item Width | 6 in |
| Item Length | 14 in |
| Material | Fabric |
| Finish | Fabric Soft Plush |
| Brand | Unbranded |
| Color | Multicolor |
| Item Diameter | 6 in |
| Type | Door Stay |
Check the listing for details. Kitten Door Stop Soft Fabric Sand Weighted Laying Down Multi Color. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in China. Listed at 19.80 USD. Sand Weighted. Laying Down. Soft Fabric. Multi Color. Made out of Polyester.