| Installation | Freestanding |
|---|---|
| EC Range | A+++ - G |
| Color | Black |
| Item Depth | 15.1-20 in |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Brand | Klarstein |
| Type | not sure |
| Item Height | Less Than 50 in |
| Bottle Capacity | 6-25 |
| Model | unknown |
| Number of Doors | 1 |
| Country of Origin | China |
| Operating Sound Rating | 36 dB |
| Item Width | Less Than 20 in |
Check the listing for details. Klarstein Reserva 12-Bottle Wine Cooler. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 250.00 USD. Klarstein Reserva 12-Bottle Wine Cooler