| Brand | KLAU |
|---|---|
| Type | Switch |
| Unit Type | Unit |
| Model | 4KX2K |
| Manufacturer | KLAU |
| Connector A | HDMI |
| Compatible Model | KLAU 2K 4 |
| MPN | 4KX2K |
Check the listing for details. KLAU 4K X 2K 4 PORT HDMI KVM SWITCH--EUC--NO CORDS/UNIT ONLY. Condition: Used. Listed at 14.95 USD. IN EXCELLENT CONDITION UNIT ONLY NO CORDS WILL SHIP WRAPPED IN BUBBLE WRAP FOR PROTECTION