| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Warranty | Yes |
| MPN | AEPJS1 |
| Item Length | 3.875 in |
| Item Height | 3.5 in |
| Item Width | 2.125 in |
| Compatible Brand | Universal |
| Color | Orange |
| Brand | Klein Tools |
| Connectivity | Wireless |
| Shape | Cube |
| Features | Bluetooth |
| Compatible Model | Universal |
| Type | Portable Speaker System |
| Model | Klein Tools AEPJS1 |
| Item Weight | 10 oz |
Check the listing for details. Klein AEPJS1 Wireless Jobsite Speaker. Color: Orange, Condition: New. Listed at 40.60 USD. Store Home About JB Tools Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Powered by Frooition Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.