| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Torpedo Level |
| Item Height | 0.75 in |
| Color | Orange |
| Model | Klein Tools 935RB |
| MPN | 935RB |
| Features | Portable, Magnetic |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 9 in |
| Item Width | 1.5 in |
Check the listing for details. Klein Magnetic Torpedo Level 930-9. Color: Orange, Condition: Used. Listed at 15.00 USD. Magnetized strip on bottom. Large, highly visible vials: plumb, level and 45 degree. Top-read level window simplifies viewing in tight areas.