| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Stubby Driver |
| Color | Yellow & Black |
| Item Height | 1.44'' (3.7 cm) |
| UPC | 092644329760 |
| Drive Type | Mixed Set |
| Features | Cushion Grip |
| Material | Steel |
| MPN | 32308F |
| Item Length | 5'' (12.7 cm) |
| Item Width | 1.44'' (3.7 cm) |
Check the listing for details. Klein Tools 32308F 10-in-1 Impact-Rated Stubby Driver Set with Flip Socket. Color: Yellow & Black, Condition: New. Listed at 24.99 USD. New