| Color/Finish | Black and Orange |
|---|---|
| Features | Portable |
| Mobile Product Type | Case |
| Returnable | Non-Returnable |
| Manufacturer Warranty | Please refer to the attached warranty document in the Product Ove |
| Product Depth (in) | 1.5 in |
| Product Height (in) | 7.13 in |
| Product Width (in) | 3.86 in |
| UPC | 313024632622 |
Check the listing for details. Klein Tools 55474 Phone Holder, XX-Large, Fits iPhone, Black. Condition: New. Listed at 28.83 USD.