| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Pipe Wrench |
| MPN | 68098 |
| Color | Orange |
| Item Width | 2'' (5.1 cm) |
| Item Length | 2.1'' (5.3 cm) |
| Item Height | 10.9'' (27.7 cm) |
| UPC | 092644680984 |
Check the listing for details. Klein Tools 68098 12-in-1 Faucet Wrench Multi Tool. Color: Orange, Condition: New. Listed at 39.99 USD. Part Number: 68098. The Klein Tools 12-in-1 Faucet Wrench Multi Tool allows you to use one tool for the most common faucet, toilet, and sink installations and repairs. On one side of the handle, the tool features a 2-, 3-, 4-, and 6-tab mount wrench.