| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Writing Utensil |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.37'' (13.6 cm) |
| Color | Black |
| Item Width | 0.65'' (1.7 cm) |
| Item Height | 0.57'' (1.4 cm) |
| MPN | 861002 |
| UPC | 092644861130 |
Check the listing for details. Klein Tools 861002 Skribes Ultra Fine Tip Permanent Markers, Black, 2-Pack. Color: Black, Condition: New. Listed at 8.99 USD. Part Number: 861002. Klein Tools Skribes Ultra Fine Tip Black Permanent Markers are designed for tough jobsite conditions. The professional-grade ink writes effortlessly on wet, dry, oily, and abrasive surfaces, resisting clogging for smooth marking.