| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Writing Utensil |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.56'' (14.1 cm) |
| Color | Black |
| Item Width | 1.16'' (2.9 cm) |
| Item Height | 1.37'' (3.5 cm) |
| MPN | 86103 |
| UPC | 092644861031 |
Check the listing for details. Klein Tools 86103 Skribes Chisel Tip Permanent Marker, XL. Color: Black, Condition: New. Listed at 9.99 USD. Klein Tools Skribes XL Chisel Tip Black Permanent Marker is designed for tough jobsite conditions. With a thick, durable chisel tip, it creates extra bold, long-lasting lines for marking and labeling.