| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Writing Utensil |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.37'' (13.6 cm) |
| Color | Mixed Set |
| Item Width | 0.62'' (1.6 cm) |
| Item Height | 0.72'' (1.8 cm) |
| MPN | 861914 |
| UPC | 092644861178 |
Check the listing for details. Klein Tools 861914 Skribes Fine Tip Permanent Markers, Multi-Color, 4-Pack. Color: Mixed Set, Condition: New. Listed at 9.99 USD. Part Number: 861914. Klein's Skribes Fine Tip Multi-Color Permanent Markers available in red, blue, black and green permanent ink. Resists clogging and has professional grade ink that writes effortlessly in the toughest conditions: wet, dry, oily and on abrasive surfaces.