| Color | Mixed Set |
|---|---|
| UPC | 092644861925 |
| Material | Plastic |
| MPN | 861923 |
| Item Length | 5.7'' (14.5 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Writing Utensil |
| Item Height | 1.02'' (2.6 cm) |
| Model | 861923 |
| Features | Compact, Waterproof |
| Unit Quantity | 3 |
| Item Width | 0.83'' (2.1 cm) |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Klein Tools 861923 Skribes™ Chisel Tip Permanent Markers, Multi-Color, 3-Pack. Color: Mixed Set, Condition: New, Made in United States. Listed at 13.08 USD. Klein Tools Model #861923 Skribes™ 3 X Permanent Marker Pack. Chisel Tip. Professional-Grade Ink, great job-site Marker works on Wet, Dry and Oily Surfaces, Blue, Black, and Red Assorted Colors. You will receive 3 makers in new pack.