| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Writing Utensil |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6.24'' (15.8 cm) |
| Color | Yellow |
| Item Width | 0.9'' (2.3 cm) |
| Item Height | 0.7'' (1.8 cm) |
| MPN | 86354 |
| UPC | 092644863547 |
Check the listing for details. Klein Tools 86354 Skribes Paint Marker, Yellow. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 9.99 USD. Klein's Skribes Paint Marker in yellow paint features a durable, acrylic tip that creates clear, long-lasting lines for markings and labeling on jobsite materials. Engineered to resist clogging and crafted with high quality paint that writes on the toughest jobsite materials.