| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Writing Utensil |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6.3'' (16 cm) |
| Color | Black |
| Item Width | 0.66'' (1.7 cm) |
| Item Height | 0.84'' (2.1 cm) |
| MPN | 86501 |
| UPC | 092644865015 |
Check the listing for details. Klein Tools 86501 Skribes Mechanical Marking Tool with Replacement Lead. Color: Black, Condition: New. Listed at 17.99 USD. Built-in pencil sharpener and wide sleeve to handle even with gloves on. Part Number: 86501. Integrated sharpener has an easy to use design allowing you to keep your marking tool sharp for detailed markings.