| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Carpenter's Pencil |
| Material | Graphite |
| Features | Case Included |
| Item Length | 5.88'' (14.9 cm) |
| Color | Black |
| Item Width | 1.74'' (3.2 cm) |
| Item Height | 0.25'' (0.4 cm) |
| MPN | 86502 |
| UPC | 092644865022 |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
Check the listing for details. Klein Tools 86502 Skribes Replacement Leads, Black, 10-Pack. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.77 USD. (No. 86501), these leads are perfect for creating vibrant, visible markings on tough jobsite materials. Part Number: 86502. Klein's reputation as a leading producer of professional-quality products is global.