| UPC | 0092644935077 |
|---|---|
| Brand | Klein Tools |
| Type | Torpedo Level |
| Item Height | 0.75 in |
| Color | Orange |
| Model | Klein Tools ACCU-BEND 935AB4V |
| MPN | 935AB4V |
| Features | Portable, Magnetic |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 6.25 in |
| Item Width | 1.48 in |
| Item Weight | 5.9 oz |
Check the listing for details. Klein Tools 935AB4V ACCU-BEND™ Level, 4-Vial, REM. Color: Orange, Condition: New. Listed at 30.49 USD. Large top-view vial windows are easy to ready from a variety of angles. High-visibility orange makes this level easy to find on the job site. Large top-view vial windows enable easy readability from multiple angles.