| Color | Orange/Black |
|---|---|
| UPC | 092644930133 |
| Material | PC+ABS+TPE |
| MPN | 93CPLG |
| Item Length | 4.2'' (10.7 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Self-Leveling Laser Level |
| Item Height | 4'' (10.2 cm) |
| Model | 93CPLG |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Magnetic Bracket, Tripod Mount |
| Item Width | 3.2'' (8.1 cm) |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Klein Tools 93CPLG Compact Green Planar Self-Leveling Laser Level, 360-Degree. Color: Orange/Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 165.00 USD. Klein Tools 93CPLG Compact Green Planar Self-Leveling Laser Level, 360-Degree