| Color | Orange & Black |
|---|---|
| UPC | 092644930225 |
| Material | Neodymium |
| MPN | 93MCLPG |
| Item Length | 2.9'' (7.3 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Cross-Line Laser Level |
| Item Height | 4.4'' (11.1 cm) |
| Model | Klein Tools 93MCLPG |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Self-leveling |
| Item Width | 2.2'' (5.5 cm) |
Check the listing for details. Klein Tools 93MCLPG Compact Green Cross-Line Laser Level with Plumb Spot. Color: Orange & Black, Condition: New. Listed at 75.00 USD.