| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Color | Red |
| UPC | 092644930096 |
| Material | Resins, Elastomers, Metallic |
| MPN | 93PTL |
| Item Length | 4.27'' (10.8 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Line Laser Level |
| Item Height | 2.3'' (5.8 cm) |
| Model | Klein Tools 93PTL |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Self-leveling |
| Item Width | 1.76'' (4.5 cm) |
Check the listing for details. Klein Tools 93PTL Red Pocket Laser Level. Color: Red, Condition: Open box. Listed at 45.00 USD. Item is brand new open box