| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Color | Black |
| Features | Battery Included, Digital Display, LCD Display |
| Item Height | 4 in |
| Item Length | 16.12 in |
| Item Weight | 6.28 lb |
| Item Width | 12.75 in |
| Material | Plastic |
| Measuring Technology | Electric |
| Model | ET450 |
| MPN | ET450 |
| Type | Circuit Breaker Finder |
Check the listing for details. Klein Tools Advanced Circuit Tracer Kit,Model ET450, Orange new US. Color: Black, Condition: New. Listed at 310.19 USD. The Klein Tools et450 advanced circuit tracer kit is a professional tracer for energized and non-energized breakers, fuses, and wires. Circuit tracer kit for energized/non-energized breakers and wires.