| Brand | Klein Tools |
|---|---|
| Type | Tool Storage Accessory |
| Color | Orange & Gray |
| Item Height | 1.58'' (4 cm) |
| UPC | 092644610448 |
| Material | Nylon |
| MPN | BCRP02 |
| Item Length | 2.73'' (6.9 cm) |
| Number of Items | 4 |
| Item Width | 3.25'' (8.3 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
Check the listing for details. Klein Tools BCRP04 Replacement Cartridges Only, Rail System, 4-Pack. Color: Orange & Gray, Condition: Open box. Listed at 24.99 USD. New, open package Orang inserts only for some hook system Last photo is example on how they are intended for.