| Brand | Branded |
|---|---|
| Hand Tool Type | Protractor |
| Unit Type | Unit |
| Tools Product Type | Hand Tool |
| Product Height (in) | 2.2 in |
| Package Quantity | 1 |
| MPN | 935DAG |
| Product Width (in) | 2.36 in |
| Country of Origin | United States |
| Product Depth (in) | 1.2 in |
Check the listing for details. Klein Tools Digital Angle Finder Gauge and Digital Leveler 935DAG. Condition: New, Made in United States. Listed at 20.00 USD. New and ready to ship