| Color | Orange |
|---|---|
| Material | PC & PC-ABS Housing and Electronic Components |
| MPN | ESF150LL |
| Item Length | 7.63'' (19.4 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Stud Finder |
| Item Height | 4.5'' (11.4 cm) |
| Model | Klein Tools ESF150LL |
| Measuring Technology | Laser |
| Features | Battery Included |
| Item Width | 2.75'' (7 cm) |
| UPC | 092644694783 |
Check the listing for details. *Klein Tools ESF150LL Electronic Stud Finder with Cross-Line Lasers. Color: Orange, Condition: New. Listed at 45.00 USD. Good Luck and Happy Buying.