| Color | Orange |
|---|---|
| UPC | 092644694783 |
| MPN | ESF150LL |
| Material | PC & PC-ABS Housing and Electronic Components |
| Item Length | 7.63'' (19.4 cm) |
| California Prop 65 Warning | California Prop 65 Warning |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Stud Finder |
| Item Height | 4.5'' (11.4 cm) |
| Model | Klein Tools ESF150LL |
| Measuring Technology | Electric |
| Features | Battery Included |
| Item Weight | 0.11 Pounds |
| Item Width | 2.75'' (7 cm) |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Klein Tools ESF150LL Electronic Stud Finder with Cross-Line Lasers. Color: Orange, Condition: New, Made in China. Listed at 41.99 USD. Brand new. Sealed box. Never before opened door used. Fast shipping. Professionally packaged. Thank you for looking!