| Battery Technology | AA |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Power Source | Cordless |
| UPC | 0092644693380 |
| Brand | Klein Tools |
| Type | Circuit Breaker Finder |
| Item Height | 4 in |
| Color | Black |
| Model | ET450 |
| Measuring Technology | Electric |
| MPN | ET450 |
| Features | Digital Display, LCD Display, Battery Included |
| Material | Plastic |
| Item Length | 16.12 in |
| Item Width | 12.75 in |
| Item Weight | 6.43 lb |
Check the listing for details. Klein Tools ET450 Advanced Circuit Tracer Kit Tracer Kit. Color: Black, Condition: New. Listed at 267.99 USD. New in the box