| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Packaging | Box |
| Packaging's Condition | May show wear: creases, dents, $ sticker(s), etc. |
| LEGO Set Name | Batcave Clayface Invasion |
| LEGO Set Number | 76122 |
| Number of Pieces | 1038 |
| Item Height | 19.65 in |
| Release Year | 2019 |
| LEGO Theme | Super Heroes |
| Item Length | 15.51 in |
| Brand | LEGO |
| MPN | 76122 |
| Age Level | 8+ |
| Item Width | 9.02 in |
Check the listing for details. (X) LEGO DC Comics Super Heroes Batcave Clayface Invasion (76122) (NISB). Condition: New. Listed at 188.97 USD. LEGO DC Comics Super Heroes Batcave Clayface Invasion Model #: 76122 Condition: New (factory sealed) Packing: Item(s) will ship packed in a corrugated cardboard box. Shipping: Usually ships within 2 business days M-F, excluding holidays. U.S. addresses only.**International shipping available via eBay.+Buyers shipping to P.O. addresses, AK, HI or any U.S. territory/protectorate are REQUIRED to select the expedited / USPS Priority Mail shipping option. Failure to do so will result in the order being cancelled. Returns: NO RETURNS / EXCHANGES / REFUNDS. Questions or concerns, please ask before purchasing. Thank you for your interest.